Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Nová kancelář obecního úřadu

  • Iveta Chábová

Vloženo: 8. dubna

Zobrazeno: 987×

Milí spoluobčané, 

v minulém týdnu proběhla "rekonstrukce" čekárny lékaře a kanceláře obecního úřadu. 

Z přiložených fotografií je jasné, že to bylo velmi potřeba. Plíseň na stěnách, pod linem.... Vše opraveno, vydezinfikováno. Máme krásnou novou čekárnu s hygienicky schválenými židličkami a vzdušnou a světlou kancelář s krásně přehlednými šanony. Také uspořádané kabely, kterých byla dříve plná podlaha a chytal se na ně prach. A hlavně zdravé prostředí. Jistě by nikdo z vás nechtěl celý svůj pracovní den trávit v nezdravém prostředí, které tady roky bylo. Což já absolutně nechápu....

Vždyť: Kromě toho, že nám plísňové mapy ničí vymalované zdi, jejich výpary negativně působí na naše zdraví. Způsobují alergie, astma a dráždí pokožku či oči. Mnohdy mohou být i důvodem závažných onemocnění. 

Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří nám pomohli s malováním, sestavováním a stěhováním nábytku, položením nového lina, zalištováním všech kabelů v obou místnostech a dalšími pracemi. A největší dík patří naší paní asistentce, která celou tuto akci od A do Z zařídila a to silně nad rámec své pracovní doby. V létě se vrhneme na archivování...., na které se nyní školíme, protože zákony jsou neoblomné. 

Opravdu děkuji, doufáme, že se v naší nové kanceláři brzy uvidíme a budete se tady cítit stejně dobře, jako my. 

Přílohy